skip to Main Content

ČISTENIE ODPADOV PEZINOK

NONSTOP 0908 151 982

Máte upchatý odpad? Kanalizáciu ?
Nerobte si starosti a nechajte to na nás!

Pomôžeme Vám! Volajte Nonstop!

K DISPOZÍCII SME VÁM V PEZINKU A OKOLÍ

Častá • Dubová • Píla • Šenkvice • Viničné • Doľany • Báhoň • Jablonec • Slovenský Grob • Štefanová • Budmerice • Vištuk • Vinosady • Limbach

KRTKOVANIE PEZINOK SATIS s.r.o.

10-ROČNÉ SKÚSENOSTI

VYČISTENÝCH VIAC AKO 3500 ODPADOV

K DISPOZÍCIÍ MÁME AJ 2 KAMERY

OKAMŽITÝ ZÁSAH DO 1 HODINY

MNOŽSTVO ŠPIRÁLOVYCH A TLAKOVYCH STROJOV

FRIENDLY PRÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI

NAJNIŽŠIA CENA NA TRHU

PRESNÉ DODRZIAVANIE STANOVENÝCH TERMÍNOV

VIEME VÁM PORADIŤ, AKO PREDCHÁDZAŤ UPCHATIU ODPADU

DLHOROČNÁ PRAX – DOSTUPNÁ CENA –
OKAMŽITÝ ZÁSAH!

Zabezpečte si doma alebo vo svojej prevádzke čistotu a poriadok bez akéhokoľvek zápachu. Už viac než 10 rokov pre vás zabezpečujeme v Pezinku a okolí čistenie pisoárov, WC odpadov ale aj odtokov a drezov. Spoľahnite sa na naše profesionálne služby čistenia kuchynských drezov, umývadiel, záchodov ale aj odpadových rúr rôznych typov.

 

Čistenie odpadových potrubí ponúkame aj pre priemyselné prevádzky, či veľké kuchyne, kde hrozí zvýšené riziko upchania potrubia mastnotou. Na čistenie odpadového potrubia používame tie najmodernejšie technológie a vďaka našim dlhoročným skúsenostiam si hravo poradíme s akokoľvek silným znečistením.

O Nas

Vysokotlakové krtkovanie odpadov a odtokov vysokotlakovým prúdom vody.

Čistenie potrubí upchatých mastnými nánosmi pre nás nie je žiadny problém. Na čistenie znečisteného a upchatého potrubia používame špeciálnu techniku vytvárajúcu vysoký tlak vody s teplotou až 100 °C. V kombinácii so silným chemickým roztokom zbavíme na dlhú dobu vaše potrubie mastnoty a akéhokoľvek ďalšieho znečistenia. Toto riešenie je vhodné predovšetkým pre priemyselné kuchyne a ďalšie prevádzky, v ktorých existuje riziko hrubého znečistenia odpadových rúr a potrubia. Vďaka kombinácii vriacej vody pod vysokým tlakom a chemických prostriedkov mastnotu roztavíme a potrubie zostane čisté a odmastené.

Vďaka našim skúsenostiam a technike sa na nás môžete maximálne spoľahnúť aj pri čistení WC, pisoárov, umývadiel a výleviek. Pre vašu domácnosť aj prevádzku sa postaráme o dokonale vyčistené WC, pisoáre a umývadlá tak, aby za akýchkoľvek okolností odtekali a nezapáchali.

Na čistenie pisoárov, WC a umývadiel sme vybavení nástrojom na krtkovanie s najtenšou dostupnou dýzou a pomocou vysokého tlaku ich zbavíme akýchkoľvek nečistôt. Na tento typ čistenia používame tiež vysokotlakovú frézu.

Po krtkovaní, čistení potrubí a stúpačiek po nás nezostávajú žiadne nečistoty! Pri našej práci vždy využívame výkonný vysávač, ktorý vysáva hustý sediment, ale aj vyplavenú vodu.

Výsledky našej práce si môžete overiť vďaka inšpekčnej kamere, z ktorej vám veľmi radi poskytneme záznam.

Zaoberáme Sa čistením WC, Sifónov A Pisoárov.

Zaoberáme sa čistením WC, sifónov a pisoárov.

Poradíme Si Aj S Neodtekajúcim, Upchatým Umývadlom.

Poradíme si aj s neodtekajúcim, upchatým umývadlom.

Čistenie Potrubia Kuchynského Drezu Zaneseného Mastnotou.

Čistenie potrubia kuchynského drezu zaneseného mastnotou.

Využívame Aj Kamerový Systém Na Detekovanie Problému Potrubia.

Využívame aj kamerový systém na detekovanie problému potrubia.

Čistenie Odpadových Vôd Tlakovým Strojom.

Čistenie odpadových vôd tlakovým strojom.

Vyčistíme Akokoľvek Upchané A Silne Znečistené Odpadové Rúry.

Vyčistíme akokoľvek upchané a silne znečistené odpadové rúry.

Robíme Aj Výmenu Kanalizačného Potrubia.

Robíme aj výmenu kanalizačného potrubia.

Monitoring Kanalizácie Po Vyčistení.

Monitoring kanalizácie po vyčistení.

Sme Vám k dispozícii 24 hodín denne,
7 dní v týždni.  
ZAVOLAJTE! 0908 151 982

REFERENCIE NAŠICH SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

Dlhodobo mi vytekala práčka a hoci je pre niekoho tento problém možno banálny, pre mňa ako ženu samú v domácnosti to bol poriadny oriešok. Obrátila som sa na cistyodpad.sk, kde sa venujú aj zapájaniu pračiek a riešeniu problémov s ich zapojením. Naozaj im to trvalo len chvíľu.

Veronika, Svätý Jur.

Po viacerých prudkých dažďoch zostala na našej ulici úplne upchatá kanalizácia. Všade boli kúsky lístia, konárov, na ulici bola vyliata voda, hotová spúšť. Firma cistyodpad.sk zvládla čistenie kanalizácie skutočne profesionálne a veríme, že žiadne takéto problémy nás už nečakajú.

Michal, Vištuk

Máme reštauráciu a mastnota nám úplne upchala potrubie, zabojovať s ňou prišli páni z www.cistyodpad.sk, ktorí ju pomocou profesionálnej techniky odstránili. Následne sme vďaka inšpekčnej kamere skontrolovali stav nášho odpadového potrubia.

Martin, Pezinok