skip to Main Content

ČISTENIE ODPADOV MYJAVA

NONSTOP 0908 151 982

Máte upchatý odpad? Kanalizáciu ?
Netrápte sa s tým a nechajte to na nás! Pomôžeme Vám! 

Sme tím profesionálov s dlhoročnou praxou! Volajte Nonstop!

 K DISPOZÍCIÍ SME VÁM V MYJAVE A OKOLÍ!

Brestovec • Brezová pod Bradlom • Bukovec • Chvojnica • Hrašné • Jablonka • Košariská • Kostolné • Krajné • Myjava • Podkylava • Polianka • Poriadie • Priepasné • Rudník • Stará Myjava • Vrbovce

KRTKOVANIE MYJAVA SATIS s.r.o.

NA TRHU SME UŽ 10 ROKOV

DOPOSIAĽ SME VYČISTILI VIAC, AKO 3500 ODPADOV

VLASTNÍME 2 KAMERY

OKAMŽITÝ ZÁSAH, UŽ DO HODINY

MNOŽSTVO ŠPIRÁLOVYCH A TLAKOVYCH STROJOV

PRIATEĽSKÝ PRÍSTUP

PRIAZNIVÁ CENA

PLNÍME DOHODNUTÉ TERMÍNY

PORADÍME, AKO SA DÁ PREDÍSŤ UPCHATIU ODPADU

 NÍZKA CENA – DLHOROČNÁ PRAX – OKAMŽITÝ ZÁSAH!

Už viac ako 10 rokov pre vás v Myjave a okolí zabezpečujeme čistenie a krtkovanie odpadov, rekonštrukcie kanalizácií a ďalšie vodoinštalatérske práce. Spoľahnúť sa môžete nielen na naše dlhoročné skúsenosti ale aj kvalitnú techniku, ktorú využívame pri čistení odpadových rúr, kanalizácií a ďalších prácach.

 

Zveriť sa nám môžete nielen v prípade, ak vám doma neodteká drez či umývadlo. Zvládneme aj náročnejšie úkony, ako je čistenie stúpačiek či frézovanie koreňov v ležatých odpadoch. Pracujeme tak, aby po nás zostala nielen vynikajúco odvedená práca ale aj čistota. Výsledky nášho čistenia odpadového potrubia si navyše budete môcť skontrolovať pomocou špeciálnej inšpekčnej kamery, ktorú máme k dispozícii.

O Nas

Vysokotlakové krtkovanie odpadov a odtokov vysokotlakovým prúdom vody.

Čistenie potrubí upchatých mastnými nánosmi pre nás nie je žiadny problém. Na čistenie znečisteného a upchatého potrubia používame špeciálnu techniku vytvárajúcu vysoký tlak vody s teplotou až 100 °C. V kombinácii so silným chemickým roztokom zbavíme na dlhú dobu vaše potrubie mastnoty a akéhokoľvek ďalšieho znečistenia.  Toto riešenie je vhodné predovšetkým pre priemyselné kuchyne a ďalšie prevádzky, v ktorých existuje riziko hrubého znečistenia odpadových rúr a potrubia. Vďaka kombinácii vriacej vody pod vysokým tlakom a chemických prostriedkov mastnotu roztavíme a potrubie zostane čisté a odmastené.

Vďaka našim skúsenostiam a technike sa na nás môžete maximálne spoľahnúť aj pri čistení WC, pisoárov, umývadiel a výleviek. Pre vašu domácnosť aj prevádzku sa postaráme o dokonale vyčistené WC, pisoáre a umývadlá tak, aby za akýchkoľvek okolností odtekali a nezapáchali.

Na čistenie pisoárov, WC a umývadiel sme vybavení nástrojom na krtkovanie s najtenšou dostupnou dýzou a pomocou vysokého tlaku ich zbavíme akýchkoľvek nečistôt. Na tento typ čistenia používame tiež vysokotlakovú frézu.

Po krtkovaní, čistení potrubí a stúpačiek po nás nezostávajú žiadne nečistoty! Pri našej práci vždy využívame výkonný vysávač, ktorý vysáva hustý sediment, ale aj vyplavenú vodu.

Na čistenie kanalizácií využívame vysokotlakový stroj s čistiacou dýzou na konci až 90 metrového krta, ktorým dokážeme vyčistiť potrubie s priemerom od 50 DN do 400 DN. Tento stroj s výkonom 200 barov a 70 litrov/1 min patrí medzi najvýkonnejšie čistiace stroje na trhu.

Zaoberáme Sa čistením WC, Sifónov A Pisoárov.

Zaoberáme sa čistením WC, sifónov a pisoárov.

Poradíme Si Aj S Neodtekajúcim, Upchatým Umývadlom.

Poradíme si aj s neodtekajúcim, upchatým umývadlom.

Čistenie Potrubia Kuchynského Drezu Zaneseného Mastnotou.

Čistenie potrubia kuchynského drezu zaneseného mastnotou.

Využívame Aj Kamerový Systém Na Detekovanie Problému Potrubia.

Využívame aj kamerový systém na detekovanie problému potrubia.

Čistenie Odpadových Vôd Tlakovým Strojom.

Čistenie odpadových vôd tlakovým strojom.

Vyčistíme Akokoľvek Upchané A Silne Znečistené Odpadové Rúry.

Vyčistíme akokoľvek upchané a silne znečistené odpadové rúry.

Robíme Aj Výmenu Kanalizačného Potrubia.

Robíme aj výmenu kanalizačného potrubia.

Monitoring Kanalizácie Po Vyčistení.

Monitoring kanalizácie po vyčistení.

Sme Vám k dispozícii 24 hodín denne,
7 dní v týždni.  
ZAVOLAJTE! 0908 151 982

REFERENCIE NAŠICH SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

S čistením odpadového potrubia som bol veľmi spokojný. Dohodli sme sa rýchlo, ceny boli priaznivé a práca bola vynikajúco odvedená. Ďakujem chalanom z cistyodpad.sk.

Vladimír, Stará Myjava.

Po dlhých rokoch som sa konečne odhodlala vyhodiť starú kuchynskú linku a zrekonštruovať kúpeľňu. Páni z cistyodpad.sk sa spoľahlivo postarali o montáž všetkých vodovodných batérií, umývačky riadu a tiež práčky. Nikde nič netečie a všetko funguje ako má.

Martina, Polianka.

Prvé problémy s odpadovým potrubím sa začali prejavovať zhoršeným odtekaním a zápachom. Nevedeli sme kde je problém a preto sme sa obrátili na tím z cistyodpad.sk. Prišli a pomocou špeciálnej kamery sme zistili, kde sa nachádza problém. Riešenie už bolo potom len otázkou krátkeho času.

Milan, Myjava.