skip to Main Content

ČISTENIE ODPADOV HOLÍČ

NONSTOP 0908 151 982

Máte upchatý odpad? Kanalizáciu? Netrapte sa a nechajte to na odborníkov! V tejto oblasti máme 10-ročnú prax.

Volajte Nonstop! Pomôžeme Vám!

SME VÁM K DISPOZÍCII V HOLÍČI A OKOLÍ

Kátov • Prietržka • Radimov • Petrova Ves • Dubovce • Brodské • Popudinské Močidlany • Gbely • Chropov • Letničie • Lopašov • Mokrý Háj • Oreské • Skalica • Trnovec • Unín • Vrádište • Radošovce Kopčany • Koválovec

KRTKOVANIE HOLÍČ SATIS s.r.o.?

10-ROČNÁ PRAX

VIAC AKO 3500 ÚSPEŠNE VYČISTENÝCH ODPADOV

MÁME K DISPOZÍCIÍ 2 KAMERY

ZÁSAH UŽ DO 1 HODINY

MNOŽSTVO ŠPIRÁLOVYCH A TLAKOVYCH STROJOV

PRÍVETIVÝ PRÍSTUP K ZÁKAZNÍKOVI

BEZKONKURENČNÁ CENA

DODRŽIAVAME TERMÍNY, PRÍDEME VŽDY NA ČAS

PORADÍME, AKO PREDCHÁDZAŤ UPCHÁVANIU ODPADOV

NÍZKA CENA – DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI –
OKAMŽITÝ ZÁSAH!

Zbavte sa starostí využitím profesionálneho krtkovača. Sme vám nablízku aj v Holíči a jeho okolí. Prečistíme upchaté potrubie, výlevky, vyriešime neodtekajúce umývadlo či kuchynský drez. Spoľahnúť sa na nás môžete aj pri čistení pisoárov, odpadového potrubia akéhokoľvek druhu a taktiež aj pri montáži vodovodného a odpadového potrubia.

 

Už 10 rokov sa zaoberáme aj rekonštrukciami a čistením kanalizácií. Postaráme sa o to, aby vás neobťažoval zápach z odpadových rúr, prečistíme všetky druhy potrubí a odpadových rúr. Výsledky našej práce si navyše môžete pozrieť vďaka inšpekčnej kamere. Obrátiť sa na nás môžete aj v prípade rôznych netesností, opravujeme WC, vodovodné batérie a radi pre vás nainštalujeme aj nové rozvody vody a odpadu.

O Nas

Vysokotlakové krtkovanie odpadov a odtokov vysokotlakovým prúdom vody.

Na čistenie silne znečistených potrubí mastnými nánosmi v priemyselných kuchyniach využívame vysoký tlak vody s teplotou až 100°C s pridaním silného chemického roztoku, ktorým mastnotu roztavíme a potrubie tak ostáva čisté a odmastnené.

Na čistenie WC, pisoárov a umývadiel využívame krtkovanie s najtenšou dostupnou tryskou za pomoci vysokého tlaku, alebo vysokotlakovu frézu.

Po nás nezostáva žiadna nečistota, nakoľko využívame výkonný vysávač, ktorý vysáva hustý sediment, ale aj vyplavenú vodu.

Na hlavnú kanalizáciu využívame vysokotlakový stroj s čistiacou tryskou na konci až 90 metroveho krta, ktorým dokážeme vyčistiť potrubie o priemere od 50 DN do 400 DN. Tento stroj s výkonom 200 barov a 70 litrov / 1 min patrí medzi najvýkonnejšie čistiace stroje na trhu.

Neoddeliteľnou a veľmi žiadanou sáčasťou našej výbavy je aj kamerový systém na detekovanie problému potrubí, ktorým zákazníkovy ukážeme skutočný stav jeho potrubia. 20 metrov dlhá kamera je veľmi ohybná a pružná pričom zákazníkovy dokážeme tento obraz nahrať na USB nosič pre jeho ďalšiu archiváciu na prípadne opravy alebo ako dôkaz našej kvalitne odvedenej práce.

Zaoberáme Sa čistením WC, Sifónov A Pisoárov.

Zaoberáme sa čistením WC, sifónov a pisoárov.

Poradíme Si Aj S Neodtekajúcim, Upchatým Umývadlom.

Poradíme si aj s neodtekajúcim, upchatým umývadlom.

Čistenie Potrubia Kuchynského Drezu Zaneseného Mastnotou.

Čistenie potrubia kuchynského drezu zaneseného mastnotou.

Využívame Aj Kamerový Systém Na Detekovanie Problému Potrubia.

Využívame aj kamerový systém na detekovanie problému potrubia.

Čistenie Odpadových Vôd Tlakovým Strojom.

Čistenie odpadových vôd tlakovým strojom.

Vyčistíme Akokoľvek Upchané A Silne Znečistené Odpadové Rúry.

Vyčistíme akokoľvek upchané a silne znečistené odpadové rúry.

Robíme Aj Výmenu Kanalizačného Potrubia.

Robíme aj výmenu kanalizačného potrubia.

Monitoring Kanalizácie Po Vyčistení.

Monitoring kanalizácie po vyčistení.

K dispozícii sme Vám 24 hodín denne,
7 dní v týždni.  
ZAVOLAJTE! 0908 151 982

REFERENCIE NAŠICH SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

V Holíči prevádzkujem jedno pohostinstvo a pomerne často mám problém s neodtekajúcimi záchodmi. Je to zapríčinené predovšetkým vhadzovaním rôzneho odpadu do pisoárov. Tím z cistyodpad.sk si s tým ale vždy rýchlo poradil.

Peter, Gbely.

Už dlhšie mi kvapkala vodovodná batéria v umývadle v kúpeľni a tento problém bol čoraz väčší. Sama si však s týmto pomôcť neviem a preto som sa potrebovala obrátiť na profesionálov. Páni z cistyodpad.sk sa rýchlo a lacno postarali o výmenu batérie za novú.

Veronika, Holíč

Náš kuchynský odpad už ani zďaleka neplnil svoju úlohu. Po neúspešnom skúšaní všetkých možných dostupných prostriedkov sme sa rozhodli zavolať majsrov na odpady. Po zavolaní som ostal veľmi milo prekvapený že prídu už do hodiny. Problém s odpadom vyriešili približne za pol hodinky. Veľmi milí ľudia a ešte mi aj poradili čo používať do odpadu ako prevenciu.

Ivan, Trnovec