skip to Main Content

ČISTENIE ODPADOV BRATISLAVA

NONSTOP 0908 151 982

Máte upchatý odpad? Kanalizáciu ?
Nechajte to na profesionálov s 10-ročnou praxou!

Pomôžeme Vám! Volajte Nonstop!

 SLUŽBY PONÚKAME PO CELEJ BRATISLAVE A OKOLÍ!

Bratislava Staré mesto • Ružinov • Devín • Rača • Vajnory • Rusovce • Jarovce • Dúbravka • Nové Mesto • Vrakuňa • Karlová Ves • Petržalka • Čuňovo • Lamač • Podunajské Biskupice • Záhorská Bystrica

KRTKOVANIE BRATISLAVA SATIS s.r.o.?

10 ROKOV PRAXE

VYČISTENÝCH VIAC AKO 3500 ODPADOV

K DISPOZÍCIÍ 2 KAMERY

ZASAHUJEME DO 1 HODINY

MNOŽSTVO ŠPIRÁLOVYCH A TLAKOVYCH STROJOV

PRÍVETIVÝ PRÍSTUP

NÍZKA CENA

DODRŽIAVAME DOHODNUTÉ TERMÍNY

PORADÍME VÁM, AKO PREDCHÁDZAŤ UPCHATIU ODPADU

DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI – NÍZKA CENA – OKAMŽITÝ ZÁSAH!

Už 10 rokov sme vám na blízku aj v Bratislave a okolí. Ponúkame vám služby, ktoré vás zbavia problémov s upchatým potrubím, zapáchajúcim odpadom či kvapkajúcim umývadlom. Spoľahnúť sa na nás môžete aj v krtkovaní kuchynských drezov, montáži umývadiel a čistení odpadových vôd.

 

Postaráme sa vám o profesionálne vyčistenie akokoľvek zapchatých a silne znečistených odpadových rúr, čistenie kanalizácie a jej prípadné rekonštrukcie alebo aj frézovanie odpadových stúpačiek. Ak potrebujete zistiť, kde v potrubí sa nachádza problém, použijeme na to našu inšpekčnú kameru, ktorou sme schopní rýchlo skontrolovať stav potrubia a odhaliť zdroj problémov. Spoľahnúť sa nás môžete ale aj v prípade, ak potrebujete opraviť či vymeniť WC, namontovať kuchynský drez alebo vodovodné batérie. Vašu domácnosť rýchlo a za dostupnú cenu zbavíme starostí s neodtekaním, pretekaním alebo vytekaním akéhokoľvek druhu.

O Nas

Vysokotlakové krtkovanie odpadov a odtokov vysokotlakovým prúdom vody.

Čistenie potrubí upchatých mastnými nánosmi pre nás nie je žiadny problém. Na čistenie znečisteného a upchatého potrubia používame špeciálnu techniku vytvárajúcu vysoký tlak vody s teplotou až 100 °C. V kombinácii so silným chemickým roztokom zbavíme na dlhú dobu vaše potrubie mastnoty a akéhokoľvek ďalšieho znečistenia.  Toto riešenie je vhodné predovšetkým pre priemyselné kuchyne a ďalšie prevádzky, v ktorých existuje riziko hrubého znečistenia odpadových rúr a potrubia. Vďaka kombinácii vriacej vody pod vysokým tlakom a chemických prostriedkov mastnotu roztavíme a potrubie zostane čisté a odmastené.

Vďaka našim skúsenostiam a technike sa na nás môžete maximálne spoľahnúť aj pri čistení WC, pisoárov, umývadiel a výleviek. Pre vašu domácnosť aj prevádzku sa postaráme o dokonale vyčistené WC, pisoáre a umývadlá tak, aby za akýchkoľvek okolností odtekali a nezapáchali.

Na čistenie pisoárov, WC a umývadiel sme vybavení nástrojom na krtkovanie s najtenšou dostupnou dýzou a pomocou vysokého tlaku ich zbavíme akýchkoľvek nečistôt. Na tento typ čistenia používame tiež vysokotlakovú frézu.

Po krtkovaní, čistení potrubí a stúpačiek po nás nezostávajú žiadne nečistoty! Pri našej práci vždy využívame výkonný vysávač, ktorý vysáva hustý sediment, ale aj vyplavenú vodu.

Na čistenie kanalizácií využívame vysokotlakový stroj s čistiacou dýzou na konci až 90 metrového krta, ktorým dokážeme vyčistiť potrubie s priemerom od 50 DN do 400 DN. Tento stroj s výkonom 200 barov a 70 litrov/1 min patrí medzi najvýkonnejšie čistiace stroje na trhu.

Zaoberáme Sa čistením WC, Sifónov A Pisoárov.

Zaoberáme sa čistením WC, sifónov a pisoárov.

Poradíme Si Aj S Neodtekajúcim, Upchatým Umývadlom.

Poradíme si aj s neodtekajúcim, upchatým umývadlom.

Čistenie Potrubia Kuchynského Drezu Zaneseného Mastnotou.

Čistenie potrubia kuchynského drezu zaneseného mastnotou.

Využívame Aj Kamerový Systém Na Detekovanie Problému Potrubia.

Využívame aj kamerový systém na detekovanie problému potrubia.

Čistenie Odpadových Vôd Tlakovým Strojom.

Čistenie odpadových vôd tlakovým strojom.

Vyčistíme Akokoľvek Upchané A Silne Znečistené Odpadové Rúry.

Vyčistíme akokoľvek upchané a silne znečistené odpadové rúry.

Robíme Aj Výmenu Kanalizačného Potrubia.

Robíme aj výmenu kanalizačného potrubia.

Monitoring Kanalizácie Po Vyčistení.

Monitoring kanalizácie po vyčistení.

Sme Vám k dispozícii 24 hodín denne,
7 dní v týždni.  
ZAVOLAJTE! 0908 151 982

REFERENCIE NAŠICH SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

V kuchyni nám už vôbec neodtekal drez a žiadne dostupné prípravky nepomáhali. Obrátili sme sa preto na cistyodpad.sk, prišli a v priebehu niekoľkých minút bolo hotovo. Krtkovanie kuchynského drezu im išlo naozaj od ruky.

Mária, Bratislava Staré Mesto

Naša kanalizácia už ani zďaleka neplnila svoju úlohu, navyše sa z nej do okolia šíril veľmi nepríjemný zápach. Kontaktovali sme vás a dohodli si s vami veľmi skorý termín čistenia kanalizácie. Všetko na čom sme sa dohodli ste do bodky splnili a za to vám patrí naša veľká vďaka (a určite aj vďaka všetkých našich susedov).

Veronika, Petržalka

Ráno som sa zobudila a bol to pre mňa doslova šok, všade bol zápach, nepomáhalo ani vyvetrať. Začala som pátrať po zdroji problému a zistila, že to bude upchaný odpad. Našla som, že čistením odpadových rúr sa venuje cistyodpad.sk a tak som sa na nich obrátila. Stretla som sa s veľmi príjemným a pozitívnym prístupom. Odpadové rúry poriadne prečistili a za krátko už bolo po probléme. Dúfam, že problém s upchatým odpadom už nikdy nebude mať, aj keby, opäť sa obrátim na túto firmu.

Magda, Dúbravka